Teknoloji Bir akıllı telefon almak için 10 neden

Yayınlandı Temmuz 29th, 2014 | yazan Editor

0

Bir akıllı telefon almak için 10 neden

Telefonların sadece evlerde kullanılabildiği zamanları çoğumuz hala hatırlıyor. Cebimize girdikten sonra ise dilediğimiz yerden konuşma ve mesajlaşma imkanı hepimizin hayatını kolaylaştırmıştı. Fakat ne olduysa bundan sonra oldu ve teknoloji son derece hızlı ilerlemeye ve telefonlar da giderek akıllanmaya başladılar. Bugün dünya çapında 2 milyara yakın akıllı telefon kullanıcısı var. Peki siz de bu akıllı telefon çılgınlığına kapılmalı mısınız? İşte size akıllı telefon almak için 10 neden…

 

1- Yüzlerce, binlerce şarkı, canlı radyo dinlemek

Eskiden hareket halindeyken müzik dinlemenin yolu walkman’di. Bugün ise bir akıllı telefon almak istediğiniz anda, istediğiniz yerde, dilediğiniz şarkıyı ulaşabilmenizi sağlıyor.

Bir akıllı telefon almak için 10 neden

2- Cebinizdeki fotoğraf makinesi

Karşınıza ne zaman ölümsüzleştirmek isteyeceğiniz bir görüntü çıkacağını tahmin etmeniz mümkün değil. Günümüzde akıllı telefonların kameraları sayesinde her an, her türlü tatlı sürprize hazırsınız.

Bir akıllı telefon almak için 10 neden

3- Kaybolmak eskide kaldı

Nereye giderseniz gidin artık kaybolmadan, adres sormadan istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Akıllı telefonların navigasyon özellikleri sayesinde ilk kez gittiğiniz yerler bile size uzak değil.

Bir akıllı telefon almak için 10 neden

4- Sosyal medya cebinizde

Facebook, Twitter, Instagram, Foursquare ve diğerleri siz neredeyseniz o anda yanınızda. akıllı telefonlar yardımıyla otobüs beklerken veya ders arasında ne zaman isterseniz sosyal medyaya o anda ulaşabilirsiniz.

Bir akıllı telefon almak için 10 neden

5- Aklınıza bile gelmeyecek yüz binlerce uygulama

Apple, iPhone için “Bunun için bir uygulama var” sloganını seçerken, ihtiyacınız ne kadar özel olursa olsun tam da bunun için bir uygulama olduğunu vurgulamak istiyordu. Gerçekten de eğlenceden eğitime her konuda yüz binlerce uygulama arasında mutlaka sizin de hayatınızı kolaylaştıracak olanar vardır.

Bir akıllı telefon almak için 10 neden

6- E-postalarınıza her an ulaşmak

Hepimiz günlük hayatımızda e-postaları yoğun olarak kullanıyoruz. Bilgisayarınızın başında değilken kişisel veya işle ilgili e-postaları kaçırmamak için akıllı telefonlar en büyük yardımcınız.

Bir akıllı telefon almak için 10 neden

7- Dünyanın bilgisi parmak uçlarınızda

Her hangi bir anda cevabını merak ettiğiniz bir konuyla ilgili telefon jokerinizi kullanabilirsiniz. Üstelik bunun için kimseyi aramanıza da gerek yok. Akıllı telefonunuzla internete girerek saniyeler içerisinde dünyanın bilgisine ulaşabilirsiniz.

Bir akıllı telefon almak için 10 neden

8- Tüm kişisel bilgileriniz bulutlarda

Kişisel veya işle ilgili her türlü dokümanınızı bulut bilişim yardımı ile internette depolamak ve hepsine dilediğiniz anda erişebilmek için bir akıllı telefona ihtiyacınız var.

Bir akıllı telefon almak için 10 neden

9- Tüm kütüphaneniz yanınızda

Eğer uzun beklemelerde oyun oynamak size göre değilse bu kez de istediğiniz kitabı veya favori derginizin en yeni sayısını akıllı telefonunuzdan okuyabilirsiniz.

Bir akıllı telefon almak için 10 neden

10- Binlerce oyun

Oyunların sadece çocuklara göre olmadığını artık yetişkinler de itiraf ediyorlar. Bir sonraki toplantıyı veya 2 saat rötarlı uçuşunuzu beklerken birazcık olsun keyifli vakit geçirmek için akıllı telefonlar sayısız oyun seçeneği sunuyor.

Bir akıllı telefon almak için 10 neden

 

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Add to favorites
  • StumbleUpon
  • Email
  • Pinterest

Tags: , , , ,


Yazar HakkındaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Geri Dön ↑


Email
Print
/** GooglePlus verification */ Google+